Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Реалізовується проект «Спільно Сильно»

NoneNoneNone

  На базі Варковицького ліцею реалізовується проект «Спільно Сильно».  Бажаємо успіху у здійсненні вами таких потрібних і цікавих починань, які розкривають молодіжний потенціал нашої громади.

  Шкільний тиждень активізму під гаслом «Велотуризм - це активний, пізнавальний і оздоровчий відпочинок!» стартував у Варковицькому ліцеї.
Щоденник проєкту.
   І етап
Знайомство із організаторами проєкту.
   ІІ етап
Команда працювала в групах, створювала мапу громади: визначали важливі для кожного місця і позначали їх, згадували заходи і події, які відбулися в громаді і якими вони пишаються. Потім відбулася дискусія: "Що ми хочемо покращити в громаді для молоді і як її зацікавити", де презентували свої ідеї.
   ІІІ етап
Пошук рішення та підготовка для вирішення конкретної проблеми, яку обрали шляхом голосування. Наша команда обрала тему проєкту «Веломандрівка до визначних місць нашого села з метою розвитку і вивчення історичної спадщини нашого рідного краю». Визначили та спланували маршрут. Обговорили правила безпеки під час виконання проєкту.
   ІV етап
Волонтерство в громаді під гаслом «Велотуризм - це активний, пізнавальний і оздоровчий відпочинок у Варковицькій громаді!»
P.S. Робота над проєктом триває...
  Проєкт "Сильно Спільно" втілюється в рамках програми "Мріємо та діємо" https://www.facebook.com/varkovuchi