Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Крадіжки електрообладнання!

None
   До уваги жителів громади!!! Крадіжки електрообладнання!
На виконання доручення голови Рівненської обласної адміністрації № 26/01-60/21 від 04.03.2021 року:
  При виявленні причин та умов, які сприяють вчиненню крадіжок електрообладнання і енергоустаткування та при виявленні осіб, від яких, судячи по достовірно встановлених фактах їхньої протиправної поведінки, можна очікувати вчинення крадіжок електрообладнання і енергоустаткування та осіб, які замишляють або підготовлюють такого роду крадіжки потрібно негайно повідомити про це диспетчеру відповідного районного підрозділу (РЕМ).
   У разі, якщо ви самі виявили, наприклад, недоліки в роботі приладу обліку електричної енергії або відсутність пломб письмово повідомити про це енергозбут за місцем проживання.
Якщо ви стали свідком крадіжки електрообладнання, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками місцевого РЕМ (це легко розпізнати по спецодягу), – негайно повідомте про це диспетчеру відповідного районного підрозділу (РЕМ).
    Варто знати та пам’ятати!!!
  Правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність.