Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

100-річний ювілей відзначає Сангуш Софія Федорівна

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNone
     10 серпня 2021 року відзначає свій 100-річний ювілей жителька с. Квітневе Дубенського району Рівненської області Сангуш Софія Федорівна. Народилася ювілярка в с. Конюшки, яке належало Сангушкам і була однією із п´яти дочок. Під час війни коли вивозили українців на роботу в Німеччину, Софія Федорівна теж потрапила до цього списку. Проте несподівано з´явився невідомий чоловік, який забажав поїхати замість Софії. Сім´я дівчини зібрала продукти та речі для добровольця і відправили його в Німеччину. Так Софія Федорівна залишилась в рідному селі. Через певний час визволитель дівчини знайшов її та завітав в гості з Полісся.
      У повоєнні роки ювілярку відправили на схід України для відновлення Донбасу, доїхавши до Полтави, молода дівчина з односельчанкою повернулися в рідне село. Все своє подальше життя Софія Федорівна пропрацювала ланковою в колгоспі ім. Леніна в с. Квітневе. Одружена не була, дітей не мала.
      На даний час ювілярка проживає з племінниками, яким допомагає по господарству, виховує внуків та правнуків. Має хорошу пам´ять, любить розповідати різні історії з минулого, співати українські пісні.
     З поважним ювілеєм Софію Федорівну привітали представники Дубенської райдержадміністрації та Варковицької сільської ради. Вони звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість, а також побажали іменинниці міцного здоров’я, щастя, радості, родинного затишку, щирої любові від рідних і близьких та в подарунок вручили квіти та цінні подарунки.
      Приємно, що живуть в Варковицькій ТГ такі жінки: мудрі, сильні духом, закоханні в життя, свою родину. Приклад життя цієї жінки є символом невмирущості нашого народу, уособленням вічних істин і цінностей.
На килимі життя,
Немов чарівна м´ята,
Розквітла Ваша
Ювілейна дата,
Хай квіт життя
Повік не одцвітає,
Нехай добро до Вас
Щоднини прибуває!