Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Вітаємо всіх з цими знаменними святами!

None
   14 жовтня 2021 року відзначаємо три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
Вітаємо всіх з цими знаменними святами!
   День захисника України уособлює мужність, силу, честь і обов'язок!
   День українського козацтва символізує козацьку міць, здоров'я та непереможність духу козаків. У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.
   Свято Пресвятої Покрови – єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.
    Тож вітаємо захисників/захисниць, патріотів Варковицької ТГ зі святами!
    Бажаємо Вам миру і Господнього Благословення, Віри, Надії і Любові, щастя і міцного здоров’я, достатку і життєвої гармонії та надійного тилу.
Нехай сила та мужність наших захисників завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, ворожі кулі оминають вас стороною, материнська молитва оберігає в лиху годину, а дух міцнішає щоднини.
І перемога завжди буде з Вами!
Честь і слава усім нашим бійцям!
СЛАВА УКРАЇНІ!