Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

8 громад Дубенщини співпрацюватимуть у сфері інклюзивного навчання

NoneNoneNoneNone

   11 червня 2021 року було підписано Договір про співробітництво між Варковицькою територіальною громадою та Вербською, Мирогощанською, Привільненською, Повчанською, Семидубською, Смизькою, Тараканівською територіальними громадами з питань спільного фінансування (утримання) комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області.   Захід проходив за участі заступника голови Дубенської райдержадміністрації Ірини Кружайло, начальника відділу освіти, культури та спорту Дубенської райдержадміністрації Лідії Білик, сільських та селищного голів. Метою підписання Договору стало підвищення якості надання послуг дітям з особливими освітніми потребами на основі спільних інтересів та цілей.

  Інклюзивно-ресурсний центр створений з метою надання послуг дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Основні завдання центру - проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з метою визначення особливих освітніх потреб, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям, проведення консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти з питань організації інклюзивного навчання, надання консультаційно-психологічної допомоги батькам. 

  Інклюзивно-ресурсний центр покликаний сьогодні допомагати дітям отримувати якісну освіту. Інклюзія – це про доступність освіти для всіх!

Дякуємо всім за співпрацю!