Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Підтримка проекту «Відродимо культурний спадок».

None
   На території Варковицької громади планується реалізація проекту під назвою «Відродимо культурний спадок». У селі Варковичі на базі будинку культури створено Центр культури та дозвілля. Але зараз це місце потребує ремонту, тут немає можливості проводити масові заходи, не вистачає реквізиту та одягу сцени для проведення культурно-мистецьких заходів.
     Мета проєкту – збільшити кількість відвідувань жителями закладів культури на 50%, а також облаштувати сцену кіноконцертного залу на 450 місць.
     Що плануємо робити?
  В межах проєкту плануємо облаштувати сцену кіноконцертного залу та провести урочисті заходи із залученням танцювальних колективів, підготували програму для двох концертів:
– Концерт до Дня Захисника Вітчизни «У нас мета одна – Україна свята»;
– Концерт до Дня працівника сільського господарства «Цілую руки, що пахнуть хлібом».
   Прохання усіх небайдужих підтримати даний проект та відати свій голос за нашу ідею, задля підвищення культурного рівня і започаткування нових традицій.
 Проголосувати можна за посиланням: https://activecitizens.in.ua/articles/48/190
Потрібно ввести номер телефону, прийде код підтвердження.
Голосування триватиме до 27.06.2021 року
  Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості»
  Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання»
 
     Будемо вдячні за підтримку. Тільки разом об‘єднавши свої зусилля, можна здійснити всі мрії задля пам’яті про культурну спадщину та майбутнього наших дітей.