Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Запрошуємо ветеранів та ветеранок в проект, який дає можливість отримати 400 єв на навчання

None
   Запрошуємо ветеранів та ветеранок вашого регіону в проект, який дає можливість отримати 400 єв на навчання
ГО "Центр зайнятості Вілъних людей»
098-48-16-599
lina.machulska@gmail.com
Мачульська Ліна
   Основна мета проекту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.
Запрошуємо вас інформаційно підтримати проект, спрямований на соціально- економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Центром зайнятості Вільних людей, філіями Рівненського обласного центру зайнятості.
   Реєстрація ветеранів та ветераном у проект здійснюється за наступною аплікаційною формою: https://ee.humanitarianresponse.info/x/Btauyrej
   Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації a6o навчання, якщо відповідають таким критеріям:
-мають посвідчення УБД, проживають на території України.
-мають труднощі з працевлаштуванням i не можуть себе знайти на ринку праці. бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та
-бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.
-мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.
-не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 pp.
    Особливо заохочуємо подаватися ветеранок, ветеранів з інвалідністю — які є з числа BПO, безробітними aбo з низьким рівнем доходу, тих, хтo сам виховує дітей.
     Проєкт складається з таких етапів:
-онлайн-реестрація у проект: https://ee.humanitarianresponse.info/x/Btauyrej
-проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри
-підготовка та захист проєктної заявки для отримання гранту до 400 євро.
- проходження навчання — у разі позитивного рішення про надання гранту.
-консультації спеціалістів щодо кар´єрного розвитку – під час чи після проходження навчання.
     Набір у проєкт відбувається нa постійній основі до 31 серпня 2021 року.
      Довідково:
    Протягом 2-денного тренінгу ветерани отримають практичні інструменти для аналізу своїх професійних навичок, розберуть складові якісного резюме, на яке найчастіше відгукуються роботодавці. Дізнаються, як ідентифікувати власні цінності та що говорити на співбесіді про свій військовий досвід. Спеціально для ветеранів було розроблено гайд — посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.
  Протягом 6-ти pоків підтримки ветеранів у соціальній адаптації, ми переконалися, що попит на зміну професії чи перекваліфікацію зростає серед учасників бойових дій. Проте, аналізуючи свій військовий досвід, вони здебільшого не знають, як його адаптувати до цивільної кар’єри, оскільки вважають, що навички. які вони отримали під час служби, не можна застосувати в інших сферах.
  Досвід ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та розроблена методологія працевлаштування ветеранів, яка була апробована у роботі з понад 500 учасниками ATO/OOC, свідчать про те, що ідентифікація військового досвіду й розуміння методів його адаптації до цивільної кар’єри, сприяють працевлаштуванню та підвищенню конкуренто спроможності на ринку праці. За час свого існування ЦЗВЛ підтримав понад 8 000 людей у навчанні та перекваліфікації.
    Контактна особа:
   Ліна Мачульська, мeнeджepкa з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com
Офіційна сторінка кампанії — “Воїну — гідна праця”
Сподіваємося на плідну співпрацю та партнерство!