Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Засідання сесії Варковицької сільської ради

NoneNoneNoneNoneNoneNone
    24 грудня 2021 року відбулось пленарне засідання сесії Варковицької сільської ради під головуванням сільського голови Юрія Парфенюка. Одним з важливих питань, які розглядалися на сесії, було прийняття бюджету громади на 2022 рік. Згідно прийнятого рішення у наступному році бюджет становитиме близько 45 млн. грн., з яких 20,399 млн. грн. - освітня субвенція.
     На сесіі також обговорили стратегію розвитку Варковицької громади - важливий, необхідний, стратегічний документ, над яким будуть працювати всі відділи сільської ради. Допомогу для нашої громади у написанні, буде здійснювати експерт з регіонального розвитку «U-LEAD з Європою». Робота над даним документом - довготривалий процес, проте в жовтні - листопаді 2022 року планується його затвердження. Спільним рішенням було затверджено початок робіт над документом.
    Також на засіданні затверджено ряд Програм на 2022 рік. А саме:
- Програма по виконанню природоохоронних заходів;
- Програма забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2022-2023 рр.;
- Програма компенсації пільговооо перевезення окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення;
- Програма розвитку фізичної культури і спорту
- Програма розвитку освіти на 2022-2024 рр.;
- Програма соціального захисту населення;
- Програма благоустрою населених пунктів.
    Затверджено структуру та штатні розписи чисельності Варковицької сільської ради, Центру культури та дозвілля, фінансового відділу, служби у справах дітей, закладів освіти, створено юридичну особу - виконавчий комітет Варковицької громади та затверджено його Положення. Не меньш важливими було розглянуто звернення КП «Варковичі комунслужба» про підняття тарифів на послуги водопостачання до 21 грн. за 1 м3.
     Рішенням сесії по всіх питаннях, в тому числі і земельних, були прийняті відповідні рішення.