Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Безпекова ситуація на Рівненщині

None
Безпекова ситуація на Рівненщині
  Ніч з 27 на 28 лютого пройшла спокійно. Кордон з Білоруссю не порушений.
    На увімкнений сигнал повітряної тривоги необхідно реагувати! Кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням, це відмінна робота наших ЗСУ. Пишаємося і дякуємо їм!
   Комунальні служби області працюють в звичному режимі. Основні дорожні магістралі Рівненщини - розчищені. Працюємо над місцевими. На дороги області виїхало 40 одиниць техніки та 70 людей. Також, допомагаємо місту Рівне.
  На Рівненщині працює цілодобова гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб (мобільний - 098 505 83 25, стаціонарний – 0362 400 100).
  За вчорашній день, 27 лютого, колцентром поселено 44 особи. З них 5 осіб залишається до закінчення бойових дій, інші транзитом (на одну ніч). Загалом з 24 лютого, область прийняла 182 особи.
   Також діє гаряча лінія в Рівненській обласній військовій адміністрації – 0 800 500 078. На сьогодні на неї надійшло уже 1835 дзвінків. Найбільше люди пропонують свою різноманітну допомогу.
   Триває і набір до підрозділів Сил спротиву Рівненської області. Лише за вчора записалося більше тисячі людей. Нагадаю, мова йде про добровольців, які мають зареєстровану зброю.
   Довіряти варто лише офіційним каналам інформації. Не розповсюджуйте фейки і недостовірну інформацію.
   Дякуємо ще раз нашим військовим, медикам, правоохоронцям, рятувальникам, волонтерам і кожному, хто допомагає нам сьогодні. Ви – молодці!
   У Рівному обмежено продаж алкоголю у воєнний час.
Разом до перемоги!
Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль