Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Головне на брифінгу Рівненської обласної військової адміністрації щодо безпекової ситуації: восьмий день війни

None
Головне на брифінгу Рівненської обласної військової адміністрації щодо безпекової ситуації: восьмий день війни
  Сьогоднішній день пройшов відносно спокійно. Лише раз звучала повітряна тривога. На кордоні з Білоруссю все залишається тихо.
  Ситуація в області контрольована. Тероборона області розгорнута в повному складі. Виконуються як військові, так і завдання сектору безпеки і оборони. На усі випадки реагують негайно. Обладнуються оборонні рубежі, блокпости. Перемога буде за нами.
  Сьогодні на Рівненщині відкрили ще одну гарячу лінію - безкоштовну психологічну підтримку. Її номер: 0 800 400 378. У колцентрі в режимі 24/7 працює четверо психологів-волонтерів. За потреби, їх кількість збільшуватиметься. Фахівці нададуть допомогу всім, хто переживає паніку, тривогу та постійний стрес під час воєнних дій.
  869 переселенців проживають наразі на Рівненщині. Загалом за час війни у колцентр для переселенців звернулися більше 2000 осіб. Частина з них була в області транзитом (залишалися на одну ніч). Разом із тим, варто бути уважними, пропонуючи своє житло у соцмережах. Сьогодні під час поселення затримали дівчину з російським паспортом із забороною в’їзду в Україну. Її уже забрали працівники спецслужб. Тому варто цікавитися документами тих, кому пропонуєте прихисток.
   Дякуємо нашим польським партнерам: Густаву Мареку Бжезіну, представникам правління і громадянам Вармінсько-Мазурського воєводства в Польщі. Сьогодні на засіданні правління воєводства вони проголосували за виділення для Рівненщини 200 тисяч злотих. А це в гривневому еквіваленті 1,5 млн грн. За ці кошти партнерське воєводство планує закупити необхідні речі для наших військових. Більше того, сеймик розірвав давні партнерські відносини з калінінградською областю російської федерації. Дякуємо, що підтримуєте нас в тяжкі часи.
   Запропонуйте вашим діткам намалювати малюнки на патріотичну тематику. За можливістю, заносьте їх у центри збору допомоги вашої тергромади. Волонтерів просимо приймати дитячі роботи і передавати разом із гуманітарним вантажем військовим, медикам, нашим співвітчизникам у кожен куточок рідної країни. Особливо в Харків, Херсон, Київ, Чернігів, Суми та інші міста, що страждають від окупанта. Така підтримка від дітей - безцінна.