Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Заборони та посилення обмежень, які діють в області в період воєнного стану

None
Заборони та посилення обмежень, які діють в області в період воєнного стану:
--Поліція отримала дозвіл на вилучення транспортних засобів, якими керують водії в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
--Забороняється продаж алкоголю на всій території Рівненської області.
--Діє комендантська година з 22:00 до 6:00.
--Кожен із внутрішньо переміщених осіб обов’язково має бути зареєстрований офіційно.
--Рівненська ОВА разом з Нацполіцією, Держпродспоживслужбою та Держлікслужбою контролюють дотримання ціновоїдисципліни.
--Служба безпеки України забороняє використання безпілотних літальних апаратів. У разі порушення правил використання повітряного простору в заборонених зонах безпілотник буде знищений  без попередження.
--При введенні воєнного стану радіочастотний спектр на всій території України виділяється виключно для цілей оборони та переходить під управління ЗСУ. У зв’язку з цим діє перелік заборон щодо роботи радіообладнання та випромінювальних пристроїв.
--Забороняється розголошувати відомості, що становлять державну таємницю чи службову інформацію у сфері оборони країни, або інші відомості, які можуть бути використанні на шкоду інтересам нашої держави. Це особливо стосується колишніх керівників, співробітників та пенсіонерів військових, оборонних та стратегічних підприємств.
--Законодавчими актами визначено підстави та порядок примусового вилучення в Україні об'єктів права власності російської федерації та її резидентів.
--Посилено відповідальність за мародерство - тобто за привласнення чужого майна на полі бою або використання трагічних обставин, бойових дій для власної наживи шляхом пограбування людей. В залежності від кваліфікації скоєного злочину, передбачено позбавлення волі від 5 до 15 років.
--Особи, які встановлюють мітки на місцевості, отримають 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.