Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

На Рівненщині продовжують перевіряти ціни на продукти

None
    На Рівненщині продовжують перевіряти ціни на продукти
75 повідомлень про завищені ціни на продукти харчування надійшло за тиждень до Головного Управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.
   Найбільше скарг  стосувалося цін на гречку, олію, борошно та макарони. За результатами було проведено моніторинг близько півтори сотні магазинів.
Як розповіла завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Ілона Шелестун, фахівці головного управління відпрацьовують та встановлюють причини підвищення цін за ланцюгом від роздрібного продавця до гуртового.
У більшості випадків досягнуто позитивних зрушень у напрямку зменшення цін на продукти харчування.
  Так, 17 березня був проведений моніторинг цін в магазині «Наш Край» у Сарнах. Під час перевірки ціни знижені: на гречку –з 76 грн до 73,40 грн, на цукор – з 31 грн до 29,70 грн.
  18 березня після роз’яснювальної роботи з керівництвом магазину «Від і До», що у Рівному, знижені ціни: на олію – з 54 грн до 50,82 грн, на гречку – з 57 грн на 50 грн, борошно (2 кг) – з 50 грн на 44 грн, цукор – із 30 грн на 25,85 грн.
   Водночас, більшість суб’єктів господарювання виконують вимоги чинного законодавства та встановлюють ціни з дотриманням гранично допустимої торгівельної надбавки 10%.
  У випадку виявлення завищення цін звертайтесь на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області: м.Рівне, вул. Малорівненська, 91, та за тел.: 098 76 68 738.