Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

У школах Рівненщини – понад 2 тисячі нових учнів. В області всі 552 школи відновили навчання за дистанційною формою.

None
   У школах Рівненщини – понад 2 тисячі нових учнів. В області всі 552 школи відновили навчання за дистанційною формою.
   «На Рівненщині зараз є чимало сімей переселенців з різних міст України. Для їхніх дітей створили можливість дистанційного навчання. Наразі до освітнього процесу в області доєдналася 2161 дитина з інших населених пунктів країни. Проте, за оперативною інформацією, на нашій території зареєстровано 2978 внутрішньо переміщених дітей», – повідомив перший заступник начальника Рівненської обласної військової адміністрації Сергій Подолін.
   Він нагадав, що дитина може долучитися до освітнього процесу в школі міста чи села, де вона зараз перебуває. Для цього батьки чи опікуни можуть звернутися або в найближчу школу, щоб написати заяву, або на сайті чи в соцмережах обласного департаменту освіти заповнити онлайн-форму.
  У будь-якому разі заяву доведеться писати.
  «Для дітей, які виїхали з  «гарячих» територій, процес відновлення навчання як ніколи важливий. Він допоможе соціалізації, налагодженню комунікації з однолітками й покращенню психологічного стану дітей», – додає Сергій Подолін.
   За інформацією департаменту освіти і науки Рівненської ОВА, за межі області вибули понад 24 тисячі школярів Рівненщини. З них за кордон виїхали майже 20 тисяч, а до інших областей країни – 4 тисячі. За останню добу вибув 931 учень.
  Нагадаємо, що до освітнього процесу можуть також долучитися й педагогічні працівники з числа внутрішньо переміщених осіб. На Рівненщині діє реєстрація вчителів, які шукають роботу в закладах освіти.
 Для реєстрації необхідно заповнити форму https://docs.google.com/.../1CTxaxPh5CmWy97o2yqWX.../edit..., або https://cutt.ly/5SE2XYi
   Із числа педагогів, які працюють в області, виїхали 926 вчителів. Із них 293 вчителі працюють дистанційно з-за кордону. За добу кількість учителів, які виїхали, збільшилася на 25 осіб.