Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

На Рівненщині та ще у чотирьох областях України з 27 березня скасовують "червоний" рівень епідемічної небезпеки через поширення СОVID-19.

None
   На Рівненщині та ще у чотирьох областях України з 27 березня скасовують "червоний" рівень епідемічної небезпеки через поширення СОVID-19. Також МОЗ пропонує відмовитись від введення рівнів епідемнебезпеки на період воєнного стану і один місяць після його завершення. Про це повідомляє Кабінет Міністрів України.
    Отож, "червону зону" скасовуть у Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській та Хмельницькій областях. Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня.
   Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, рішення прийнято на основі епідемічної ситуації, а також з урахуванням введення воєнного стану в країні, що унеможливлює планомірного ведення статистики і дотримання протиепідемічних норм.
   У зазначених регіонах будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236. Обласним військовим адміністраціям доручено вжити заходів до забезпечення дотримання відповідних обмежувальних заходів, а також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема на рівні об’єднаних територіальних громад і за необхідності вживати додаткових заходів.
    Водночас Міністр повідомив, що МОЗ розробило проект змін до вищезгаданої постанови, яким пропонує відмовитись від введення рівнів епідемічної небезпеки на період воєнного стану і один місяць після його завершення. Також відмовитися від всіх обов’язкових протиепідемічних обмежень та запровадити рекомендації юридичним та фізичним особам дотримуватись протиепідемічних заходів, спрямованих на запобіганню поширенню COVID-19. Заклади охорони здоров’я мають забезпечити повноцінну готовність до реагування на спалах коронавірусної хвороби в умовах воєнного стану. Зазначені пропозиції будуть винесені на розгляд Кабінету Міністрів найближчим часом.