Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Дії почала працювати послуга компенсації за житло

None
   Дії почала працювати послуга компенсації за житло: як подати заявку 
Президент Володимир Зеленський заявив, що українці вже можуть подати заявку через "Дію" на компенсацію втраченої нерухомості під час війни
Про це Зеленський повідомив у своєму відеозверненні.
   "Як я й обіцяв, держава відшкодує втрату будинку або квартири в результаті бойових дій. Кожен наш громадянин, кожна громадянка вже можуть подати відповідну заявку в "Діі". Подача заявок вже доступна в мобільному додатку. Потрібно оновити додаток, щоб побачити цю нову послугу. А через тиждень буде доступна й офлайн - в центрах надання адміністративних послуг. Головне - держава компенсує кожен метр втраченої нерухомості", - сказав Володимир Зеленський.
   Як зазначили в Мінцифрі, послугою можуть скористатися ті, у кого з 24 лютого пошкоджені приватні будинки (садибні, дачні та садові), квартири, інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).
   Для подачі заявки потрібно оновити застосунок "Дія", у розділі "Послуги" обрати "Повідомлення про пошкоджене майно", заповнити форму, вказавши необхідні дані (ПІБ, РНОКПП, контакти й інформацію про пошкоджений об’єкт).
Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, визначених урядом найближчим часом.