Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Ефективне городництво та фермерство - безкоштовнo. Сади Перемоги.

Ефективне городництво та фермерство - безкоштовнo.
Вебінари про ефективне городництво та фермерство
Для допомогти городньому воїну та фермеру-початківцю всеукраїнська ініціатива “Сади Перемоги” впродовж травня проведе серію вебінарів від фахівців Agrii Ukraine:
Звари борщ собі сам https://sadyperemohy.org/vebinary-dlya-gorodnykiv/ - вебінари для городників про ефективне вирощування найпопулярніших видів овочів, фруктів та ягід на невеликих ділянках.
Стань фермером https://sadyperemohy.org/webinars-for-farmers/ - вебінари для фермерів-початківців про технології вирощування польових культур.
Експерти-агротехнологи компанії «Агріі Україна» розкажуть про особливості вирощування овочевих, садових та польових культур, поділяться корисними порадами та своїм досвідом, обов’язково нададуть відповіді на всі запитання учасників.
Участь у вебінарах безкоштовна. Онлайн трансляція вебінарів відбувається на Facebook сторінці ініціативи “Сади Перемоги” https://www.facebook.com/SadyPeremohy.
Із темами та розкладом вебінарів можна ознайомитись на сторінках:
Звари борщ собі сам
Стань фермером
Запрошуємо на вебінари садівників, городників та фермерів-початківців, які хочуть виростити справжні Сади Перемоги та отримати відмінні врожаї!
Додатково:
Сади Перемоги - всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
Сади Перемоги- ініціатива проекту SURGe, Супровід урядових реформ в Україні, що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International. Урядовими партнерами ініціативи є Міністерство розвитку громад та територій України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство закордонних справ України.
Докладніше про "Сади Перемоги”: https://sadyperemohy.org/
З повагою,
Олександр Дудка
радник з адвокації та управління знаннями
Ініціативи «Управління публічним інвестуванням»
в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe),
що підтримується Урядом Канади і реалізується компанією Alinea International
моб. +38050 5013666 dudka.alex@gmail.com