Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

Деклараційна кампанія-2022. Сервіс «InfoTAX»: податкова служба доступна онлайн 24/7. Фінансова підтримка Збройним силам України від Рівненщини – понад 173 мільйони гривень військового збору.

Фінансова підтримка Збройним силам України від Рівненщини – понад 173 мільйони гривень військового збору
 
За 4 місяці цього року платники податків Рівненської області сплатили до державного бюджету 173,6 млн грн військового збору. Надходження платежу перевищили сплату січня-квітня минулого року на 16,2 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.
Він наголосив, що потрібно пам’ятати, що лише той, хто працює офіційно й отримує легальні доходи, сплачує відрахування на потреби армії. Оскільки військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, що виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів.
Сплачуймо податки та підтримуймо Збройні Сили України та нашу державу!
 
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX
 
Деклараційна кампанія-2022: документи, що потрібно надати для оформлення податкової знижки на навчання
 
В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують, що для використання права на податкову знижку за навчання потрібно надати наступні документи:
- копія паспорта та реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП) особи, яка сплатила за навчання, крім випадків, коли особа через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття РНОКПП, та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті (якщо за навчання сплачує член сім’ї);
- податкова декларація про майновий стан і доходи відповідної форми;
- довідка про заробітну плату за звітній період з обов’язковим включенням сум утримуваних податків;
- договір з навчальним закладом, в якому обов’язково повинно бути відображено вартість навчання та строк оплати;
- відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери щодо суми сплачених коштів за вказаний період;
- документи, що підтверджують ступінь споріднення у разі компенсації вартості навчання членом сім’ї першого ступеня споріднення (наприклад, копія свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб);
- копія паспорта (свідоцтва про народження) особи, яка навчалася;
- реквізити рахунку для перерахування відшкодування.
Зауважимо, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан та доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 розд. IV Податкового кодексу України).
Звертаємо увагу, що з 1 січня 2022 року введено в дію нову форму  податкової декларації про майновий стан і доходи, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 783 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».
 
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX” 
 
Сервіс «InfoTAX»: податкова служба доступна онлайн 24/7
 
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що завдяки сервісу податкової служби  «InfoTAX» платники податків мають можливість дистанційно отримувати інформацію  про себе, яка є в розпорядженні органу ДПС: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, виникнення податкового боргу, інформацію СЕА ПДВ тощо.
Підключитися до сервісу «InfoTAX» можливо через месенджери Telegram та Viber: знайти InfoTAX (бот), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації, скориставшись електронним цифровим підписом, або за допомогою послуги ID-банкінгу, який є найпростішим способом  підключення для громадян та фізичних осіб-підприємців.
Інструкцію щодо підключення до сервісу «InfoTAX» розміщено за посиланням: https://bit.ly/2VxyEoe.
 
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX
 
--
З повагою,
відділ інформаційної взаємодії
ГУ ДПС у Рівненській області
 
Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінках Фейсбук.
ДПС України: https://www.facebook.com/TaxUkraine
ГУ ДПС у Рівненській області: https://www.facebook.com/tax.rivne