Варковицька сільська територіальна громада
Дубенського району Рівненської області

14 вересня 2021 року

Рівненщина: надходження військового збору зросли на 72 млн гривень
 
У січні-серпні поточного року  платники податків Рівненщини спрямували до державного бюджету понад 315 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 72 мільйони гривень або на 30 відсотків.
Лише у серпні до бюджету перераховано 38 мільйонів гривень військового збору, це на 9 мільйонів гривень більше, ніж торік.
За словами в.о. начальника ГУ ДПС в області Віталія Чуя, на Рівненщині продовжує спостерігатися позитивна динаміка надходжень «податку на підтримку армії». Якщо у січні 2021 року платниками податків було сплачено майже 35 млн грн, то вже у серпні – понад 315 млн гривень «патріотичного» збору.
Нагадаємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка, утримується з доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.
 
Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».
 
Інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування можна отримати у Контакт-центрі ДПС
 
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що Контакт-центр ДПС (далі – Контакт-центр) надає суб’єктам господарювання та громадянам (далі – абоненти) інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, а також щодо роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС.
Відповіді надаються за визначенням абонента: телефоном, факсом, електронною поштою.
Також Контакт-центр приймає:
- звернення заявників на сервіс «Пульс»;
- усні звернення громадян відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями;
- інформацію фізичних та юридичних осіб про особу, стосовно якої проводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII «Про очищення влади» зі змінами та доповненнями;
- повідомлення від працівників ДПС та її територіальних органів про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» (із змінами та доповненнями), вчинені іншими працівниками ДПС та її територіальних органів.
 
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX